Stěhování Liberec bez dřiny
Hlavní stránky Stěhování bez dřiny Formulář pro nezávaznou objednávku

Přeskočit na navigaci

Malé i velké stěhovací akce

Požadavky zákazníků se mohou samozřejmě lišit a je to i logické. Každý z nás žije v jiném prostředí. Během života si nastřádá různé věci, které je v případě stěhování třeba přemístit na nové místo. Tedy za předpokladu, že se nerozhodnete těchto věcí zbavit. Ale i v těchto případech jsme schopni vám pomoci a zajistit vyklízení objektu včetně likvidace předem určeného vybavení. Je to sice velmi těžké, ale popravdě, na spoustu věcí si vzpomenete právě až ve chvíli, kdy vystěhováváte nějakou místnost, půdu, garáž...případně se stěhujete komplet.

Chci si najmout stěhovací firmu

Ať už se jedná o velké nebo menší stěhovací akce, doporučujeme oslovit odborníky. Ano, někdy je těžké rozpoznat, kdo se stěhováním zabývá opravdu a kvalitě od toho, kdo chce pouze vydělat, aniž by mu záleželo na tom, jak bude zákazník spokojený. Zde snad jen jediná možná rada a to, abyste si o dané firmě zjistili co nejvíce informací, pokud možno z důvěryhodných zdrojů. Velmi užitečné jsou samozřejmě recenze od zákazníků, pro které již firma zajišťovala stěhování. Ovšem musí to být opět od důvěryhodného zdroje. Napsat si kladnou recenzi pro vlastní firmu není nic složitého.

Jde to i bez dřiny

Firma Stěhování bez dřiny dbá na to, aby byl na prvním místě zákazník. On musí být spokojený a je jedno, zda se jedná o stěhování domácnosti, nebo o firemního zákazníka. Vždy se snažíme přistupovat s maximálním úsilím tak, abychom vyhověli všem požadavkům ze strany zákazníka. Nejlepší reklama je totiž kvalitně odvedená práce, alespoň my si to takto myslíme a věříme, že jsme se dali dobrou cestou. A naše dlouholeté zkušenosti v oboru stěhování tomu snad i dávají za pravdu.

Nejsem z Liberce...

Nevadí. Naše firma nabízí stěhovací služby i v dalších lokalitách. Rozhodně se nás nebojte kontaktovat, připravíme vám nabídku na jakoukoliv stěhovací akci. Společně se domluvíme na všem potřebném, do ničeho vás nebudeme tlačit. Našim zákazníkům se snažíme zejména poradit a pokud je potřeba, jsme schopni stěhovat i v nočních hodinách, o víkendech či o svátcích. Dopředu vám sdělíme cenu, která je konečná, neúčtujeme žádné skryté poplatky. To by bylo v rozporu s naší vizí.


Kompletní nabídka stěhovacích služeb, klikněte zde
NONSTOP +420603576760, info@stehovanibezdriny.cz

Copyright © 2013 Stěhování Liberec bez dřiny